Herb Murowanej Gośliny
Półmaraton Weteranów
MENU
Półmaraton > Wyniki >
Start
Program
Regulamin
Zgłoszenie
Kontakt
Sponsorzy
Jak dojechać?
Trasa
Wyniki
– 2014 on-line
– 2013 on-line
– od 2008
– 2007
– 2006
– 2005
– 2004
– 2003
– 2001
– 2000
Galeria
Historia
Pamiątki
Objazdy
BIEG REKREACYJNY 
Facebook
Murowana Goślina 
Certyfikat jakości Kameralna impreza 2010

SPECJALNE WYRÓŻNIENIA 2006

Książka 25 lat biegów w Murowanej Goślinie

 

XXV Gośliński Mały Maraton Weteranów
X Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie


Murowana Goślina, 4 czerwca 2006 r.

Dystans: 21,0975 km

Wyniki w arkuszu MS Excel: polmaraton2006-wyniki.xls | skompresowany plik ZIP

Wyniki w poszczególnych kategoriach »


M-ce Nr
startowy
Nazwisko Imię Klub/Miejscowość Rok ur. Kategoria Miejsce
w kat.
Wynik
1 178 KRZYŚCIN Andrzej ALTOM Gniezno 1967 M-35 1 1:13:39
2 90 KOZŁOWSKI Klaudiusz ALTOM Gniezno 1971 M-35 2 1:13:46
3 102 BUGAJ Mirosław Poznań 1960 M-45 1 1:13:47
4 40 SIEMASZKO Jerzy ITAKA Opole 1962 M-40 1 1:13:48
5 112 WALEWSKI Przemysław MALTA Poznań 1967 M-35 3 1:13:54
6 208 MAŚLANY Paweł Wałcz 1968 M-35 4 1:14:57
7 8 PIECZUROWSKI Sławomir KB ODRA Wrocław 1960 M-45 2 1:15:03
8 141 STAŃCZAK Janusz MALTA Poznań 1960 M-45 3 1:15:19
9 168 MIKA Tadeusz AGE-CAN Żywiec 1954 M-50 1 1:17:06
10 94 KAPITAŃCZYK Marian KB MANIAC Poznań 1955 M-50 2 1:17:17
11 2 KAZIBUT Zdzisław Agencja Komandos Poznań 1952 M-50 3 1:17:23
12 15 CICHOŃCZUK Antoni FLOTA Gdynia 1949 M-55 1 1:18:29
13 79 GROBLEWSKI Edward RKS Łódź 1960 M-45 4 1:18:51
14 103 JEZIERSKI Grzegorz KB MANIAC Poznań 1964 M-40 2 1:19:13
15 113 HAZUBSKI Andrzej LZS Trzebnica 1968 M-35 5 1:20:11
16 160 STRÓGAREK Waldemar MZK Piła Ujście 1971 M-35 6 1:20:20
17 122 STACHOWIAK Jacek Przeźmierowo 1963 M-40 3 1:20:33
18 153 WOJEWODZIC Krzysztof Kłodzko 1962 M-40 4 1:21:40
19 125 KONIECZNY Jacek Kubaczyn 1959 M-45 5 1:22:33
20 66 LEŚNIEWSKI Stanisław HUTA Katowice 1955 M-50 4 1:22:51
21 147 MATUSIK Janusz Tuczno 1955 M-50 5 1:23:13
22 108 ANTCZAK Robert Poznań 1962 M-40 5 1:23:42
23 16 SKRZYPSKI Marian KRS TKKF JASTRZĄB Ruda Śląska 1950 M-55 2 1:23:55
24 196 MELIŃSKI Wojciech Meliński-Minuth Zielona Góra 1954 M-50 6 1:24:19
25 17 GARBACZ Zbigniew KRS TKKF JASTRZĄB Ruda Śląska 1961 M-45 6 1:24:24
26 217 WIĘZIK Henryk Wałcz 1945 M-60 1 1:24:28
27 166 RADZIEJEWSKI Zenon Września 1961 M-40 6 1:24:36
28 68 TOMCZAK Henryk WKB PIAST Wrocław 1963 M-40 7 1:25:04
29 162 PIETRUSZYŃSKA Danuta Bielsko 1964 K-40 1 1:25:06
30 163 PIETRUSZYŃSKI Gerqard Christionapol Łowyń 1958 M-45 7 1:25:07
31 98 GRZEGOREK Janusz Września 1961 M-45 8 1:25:26
32 167 SMARSZ Zbigniew Górka 1962 M-40 8 1:26:37
33 93 HORNIK Zbigniew SKO KOMPAS Koziegłowy 1956 M-45 9 1:26:58
34 150 KOWALCZUK Grzegorz ZS Tuczno 1967 M-35 7 1:27:11
35 65 DYRDA Władysław HUTA Katowice 1947 M-55 3 1:27:24
36 3 MATEJKO Piotr GIMSTAR Pieniężno 1954 M-50 7 1:27:28
37 126 LITWA Leszek TKKF SOKÓŁ Koło 1959 M-45 10 1:27:37
38 137 BRĘKLEWICZ Krzysztof Poznań 1956 M-45 11 1:27:43
39 51 KRZYSZTOŃ Wojciech KB GEPARD Murowana Goślina 1955 M-50 8 1:27:50
40 143 PŁACZEK Piotr MALTA Poznań 1962 M-40 9 1:28:22
41 139 LEWANDOWICZ Piotr MALTA Poznań 1961 M-40 10 1:28:27
42 4 BORKOWSKI Grzegorz Łódź Stok 1955 M-50 9 1:28:30
43 107 ZAWORSKI Jacek TKKF MPK Poznań 1965 M-40 11 1:28:37
44 91 MOZOŁA Wiesław TKKF MPK Poznań 1957 M-45 12 1:28:49
45 35 MURAŃSKI Józef BOROWION Jastarnia 1945 M-60 2 1:28:54
46 138 PRZYBYSZ Dorota Grodzisk Wlkp. 1966 K-40 2 1:29:08
47 20 MIKOŁAJCZYK Marta Warka 1948 K-55 1 1:29:23
48 63 ZAŁĘSKI Henryk WKB PIAST Wrocław 1945 M-60 3 1:29:33
49 53 ZIÓŁKOWSKI Jacek ART. PROFI Warszawa 1966 M-35 8 1:29:37
50 211 RUCINSKI Andrzej ŻURAWINIEC Poznań 1955 M-50 10 1:29:39
51 80 WIŚNIEWSKI Zbigniew FLORIAN Chojnice 1936 M-65 1 1:29:44
52 161 MIKA Józef KB MANIAC Poznań 1960 M-45 13 1:30:01
53 96 STANKIEWICZ Paweł KB MANIAC Poznań 1966 M-40 12 1:30:02
54 14 DOŁGOPOŁY Eugeniusz KRS TKKF JASTRZĄB Ruda Śląska 1954 M-50 11 1:30:30
55 130 BORECKI Stanisław Piła 1954 M-50 12 1:30:34
56 47 PRZYBYŁKIEWICZ Roman KB TKKF PROMYK Ciechanów 1960 M-45 14 1:30:46
57 37 WENTA Franciszek Krokowa 1951 M-55 4 1:31:05
58 6 RUSAKIEWICZ Marek Gorzów Wlkp. 1964 M-40 13 1:31:06
59 128 CHRZANOWSKI Krzysztof TKKF SOKÓŁ Koło 1957 M-45 15 1:31:27
60 22 CZUCHWICKI Wacław Zbąszyń 1958 M-45 16 1:31:31
61 152 TALAR Zenon BOLS Oborniki 1953 M-50 13 1:31:34
62 7 JANIK Jerzy OSiR Strzelce Opolskie 1954 M-50 14 1:31:42
63 172 JABŁOŃSKI Andrzej TKKF RELAKS Kalisz 1936 M-70 1 1:31:45
64 197 KOMINOWSKI Piotr MALTA Poznań 1953 M-50 15 1:31:53
65 21 GAWRYŚ Czesław Duszniki Zdrój 1947 M-55 5 1:31:56
66 27 BUKOWSKI Marian ELSPAN Kazanów 1948 M-55 6 1:32:05
67 142 OSTOJA Artur KB MANIAC Poznań 1965 M-40 14 1:32:26
68 117 PAWLICKI Andrzej KB Żnin 1956 M-50 16 1:32:51
69 220 MORSKI Piotr Wrocław 1965 M-40 15 1:33:00
70 157 GRZEGOREK Jerzy NGB KRET Trzebnica 1959 M-45 17 1:33:26
71 83 SZCZYPEK Jan LW BOGDANKA S.A. 1958 M-45 18 1:33:27
72 119 SMOLIŃSKI Michał OSiR Tarnowo Podgórne 1959 M-45 19 1:33:37
73 174 DZIURLA Adam Poznań 1958 M-45 20 1:33:38
74 71 TOMECKI Jerzy CHROMIK Mysłowice 1941 M-65 2 1:33:39
75 123 PAWŁOWSKI Adam Sulechów 1955 M-50 17 1:33:47
76 140 GRZEŚKOWIAK Leszek KB Grodzisk Wlkp. 1956 M-45 21 1:33:59
77 104 CZERNIAK Henryk KB MARATOŃCZYK Kołaczkowo 1948 M-55 7 1:34:08
78 206 WÓJCIK Julian Stargrad Szczeciński 1954 M-50 18 1:34:12
79 44 LEWANDOWSKI Zenon KB TKKF PROMYK Ciechanów 1952 M-50 19 1:34:14
80 60 ĆWIKLIŃSKI Waldemar HUTA Katowice 1952 M-50 20 1:34:34
81 64 SMĘDZIK Krzysztof HUTA Katowice 1961 M-45 22 1:34:40
82 19 CHMIELEWSKI Dariusz DOKER Gdynia 1964 M-40 16 1:35:07
83 29 PŁOSKOŃSKI Piotr Rusinów 1965 M-40 17 1:35:17
84 18 WASILIEW Christo Warka 1952 M-50 21 1:35:23
85 213 SEREDNICKI Andrzej OKPOZ PLUS Poznań 1956 M-50 22 1:35:34
86 170 REITER Eugeniusz Poznań 1947 M-55 8 1:35:37
87 194 MELIŃSKI Andrzej Meliński-Minuth Poznań 1948 M-55 9 1:35:40
88 118 OWCZARZAK Roman KB Żnin 1956 M-45 23 1:35:54
89 52 REDA Sławomir KBP PASJA Warszawa 1958 M-45 24 1:36:12
90 218 LASOTA Mirosław Wałcz 1953 M-50 23 1:36:18
91 144 PIDUCH Jan MALTA Poznań 1949 M-55 10 1:36:20
92 115 SIKORA Antoni KB Żnin 1949 M-55 11 1:36:22
93 155 DRESZER Marek SCHENKERT Wrocław 1969 M-35 9 1:36:28
94 106 OLENIASZ Marek LZS Trzebnica 1955 M-50 24 1:36:38
95 88 KUSY Ryszard ALTOM Gniezno 1957 M-45 25 1:36:44
96 89 ADOLPH Florian PKWLA Sopot 1940 M-65 3 1:36:47
97 33 WILANDT Waldemar Jurata 1957 M-45 26 1:37:06
98 72 TREFON Emanuel TKKF Piekary Śl. 1941 M-65 4 1:37:15
99 43 NOWICKI Marian TKKF Piaski Warszawa 1944 M-60 4 1:37:35
100 146 JAKUBIAK Krzysztof MALTA Poznań 1954 M-50 25 1:37:44
101 46 STANISZEWSKI Edward KB TKKF PROMYK Ciechanów 1939 M-65 5 1:37:47
102 214 CHRUŚCICKI Jarosław Murowana Goślina 1969 M-35 10 1:38:25
103 200 PRZYMĘSKI Artur Poznań 1966 M-40 18 1:38:40
104 56 POLICHT Ireneusz SMS MARATOŃCZYK Łęczna 1939 M-65 6 1:38:51
105 131 KACZMAREK Eugeniusz Śrem 1952 M-50 26 1:38:52
106 55 KORZEP Leszek Czerwonak 1959 M-45 27 1:38:55
107 207 RZYSKI Jacek AMATOR Góra Śląska 1965 M-40 19 1:39:00
108 86 LUDWICZAK Arleta ALTOM Gniezno 1970 K-35 1 1:39:06
109 87 LENC Andrzej ALTOM Gniezno 1963 M-40 20 1:39:07
110 132 TATERSKI Paweł Śrem 1964 M-40 21 1:39:12
111 164 MIELCAREK Zdzisław TKKF ORZEŁ Bydgoszcz 1935 M-70 2 1:39:13
112 165 WOLSKI Paweł TSSR POLONIA Trzebnica 1967 M-35 11 1:39:19
113 124 RAGUS Marek KB Nietkowice 1963 M-40 22 1:39:24
114 116 MAJKOWSKI Janusz TKKF SOKÓŁ Koło 1960 M-45 28 1:39:31
115 156 GRZEGOREK Krzysztof BZ WBK Zielone Gepardy Poznań 1965 M-40 23 1:39:39
116 105 ŁUKASZEWSKI Tomasz KB MANIAC Poznań 1959 M-45 29 1:39:46
117 181 CHWASTYK Karol KB Kąty Wrocławskie 1938 M-65 7 1:39:50
118 42 LEJMANOWICZ Bogdan AKB Szczytno 1962 M-40 24 1:39:51
119 149 TALAR Beata TKKF PŁOMIEŃ Pobiedziska 1964 K-40 3 1:39:57
120 189 GÓRNY Marek Poznań 1955 M-50 27 1:40:17
121 34 HAJDUK Ireneusz Władysławowo 1969 M-35 12 1:40:33
122 188 WYPYCHOWSKI Piotr OPEL SZPOT TEAM Swarzędz 1955 M-50 28 1:40:53
123 177 OLBRYŚ Stanisław Nasielsk 1967 M-35 13 1:41:20
124 84 SALITA Lech ALTOM Gniezno 1960 M-45 30 1:41:38
125 61 KOPEĆ Irena TKKF Czeladź 1957 K-45 1 1:41:49
126 187 FRIEBE Zbigniew biegajznami.pl Poznań 1952 M-50 29 1:41:56
127 192 MIERZWIAK Halina WDA Świecie 1951 K-50 1 1:42:00
128 101 BARANOWSKI Jarosław Poznań 1955 M-50 30 1:42:07
129 199 DUTKIEWICZ Andrzej BELLA Toruń 1956 M-45 31 1:42:16
130 176 GULIŃSKI Grzegorz Dobrzelin 1958 M-45 32 1:42:21
131 114 KALINOWSKI Zygmunt MALTA Poznań 1945 M-60 5 1:42:24
132 179 KONIECZKA Marek KB MANIAC Poznań 1960 M-45 33 1:42:35
133 158 ANDRZEJEWSKI Janusz SB MSICS Potasze 1952 M-50 31 1:42:45
134 36 GAMBOWSKI Witold Połchowo 1945 M-60 6 1:43:00
135 38 ŁĘGOWSKI Janusz LKS Ziemi Puckiej 1958 M-45 34 1:43:06
136 95 GROCHOCKI Wojciech TKKF PIAST Poznań 1936 M-65 8 1:43:07
137 59 STANKIEWICZ Iwona ANTEX Sobótka 1959 K-45 2 1:43:09
138 58 STANKIEWICZ Antoni ANTEX Sobótka 1958 M-45 35 1:43:10
139 100 CZERNIAK Elżbieta KB MARATOŃCZYK Kołaczkowo 1954 K-50 2 1:43:22
140 57 JANOWIAK Roman KB GEPARD Murowana Goślina 1949 M-55 12 1:43:23
141 85 ŁĄCKI Wojciech ALTOM Gniezno 1956 M-50 32 1:43:42
142 30 KINASTOWSKI Piotr Poznań 1944 M-60 7 1:43:49
143 31 SOBCZAK Janusz Poznań 1960 M-45 36 1:43:50
144 175 REMBOWSKI Jacek Łowicz 1946 M-55 13 1:44:26
145 99 JANICKI Mirosław Poznań 1956 M-50 33 1:44:56
146 1 LISZEWSKI Zygmunt Szczecin 1950 M-55 14 1:45:00
147 210 BEDNARCZYK Zbigniew www.biegajznami.pl Poznań 1958 M-45 37 1:45:12
148 54 STYPIŃSKI Marek KB GEPARD Murowana Goślina 1954 M-50 34 1:45:32
149 45 PRZEWÓDZKI Janusz KB TKKF PROMYK Ciechanów 1956 M-45 38 1:45:49
150 148 BUGAJNY Paweł Poznań 1963 M-40 25 1:46:06
151 134 WOJCIECHOWSKI Włodzimierz AKB PASAT Końskie 1946 M-60 8 1:46:15
152 127 SZYMAŃSKI Zdzisław TKKF SOKÓŁ Koło 1944 M-60 9 1:46:21
153 5 PIECZORA Jerzy Łódź 1946 M-55 15 1:46:32
154 32 KUCZYŃSKI Piotr Poznań 1956 M-45 39 1:46:47
155 75 BINKOWSKI Józef MOSiR Piekary Śl. 1941 M-60 10 1:46:48
156 26 MALICKI Grzegorz Nowy Kazanów 1970 M-35 14 1:46:53
157 136 HURYSZ Dariusz BZ WBK Zielone Gepardy Poznań 1964 M-40 26 1:46:56
158 28 KURDYŁA Stefan AKM Olsztyn 1940 M-65 9 1:47:01
159 191 DECKERT Jan Poznań 1954 M-50 35 1:47:13
160 48 SZEJKO Wawrzyniec KB TKKF PROMYK Ciechanów 1952 M-50 36 1:47:20
161 13 ŁOPATKA Kazimierz ŻAK Świętochłowice 1935 M-70 3 1:47:30
162 204 KOMOROWSKI Stefan Poznań 1950 M-55 16 1:47:52
163 185 TOMCZAK Zbigniew Gniezno 1954 M-50 37 1:47:55
164 219 MARCISZ Andrzej PEKABUD MORASKO Poznań 1954 M-50 38 1:47:59
165 120 SKIBA Eugeniusz LKB Gorzów Wlkp. 1946 M-55 17 1:48:08
166 111 MUDRY Henryk OSiR Wolsztyn 1939 M-65 10 1:48:47
167 10 BROMBEREK Mirosława KB GEPARD Murowana Goślina 1964 K-40 4 1:48:58
168 129 PASEK Wojciech PASAT Końskie 1959 M-45 40 1:48:59
169 97 PRYMAKOWSKA Barbara SOKÓŁ Tarnów 1943 K-60 1 1:49:27
170 11 GRZYWCZAK Wiesław KB GEPARD Murowana Goślina 1956 M-45 41 1:49:43
171 145 JAKUBIAK Marek KM MALTA Poznań 1956 M-45 42 1:49:49
172 69 GAWEŁ Tadeusz HUTA Katowice 1952 M-50 39 1:50:01
173 183 JÓZEFOWICZ Maciej Koziegłowy 1970 M-35 15 1:50:04
174 193 SZAMKUĆ Bogdan Wągrowiec 1950 M-55 18 1:50:05
175 202 MAJEWSKI Jan LKS START Brzozówka 1945 M-60 11 1:50:06
176 203 LEWANDOWSKI Stefan START Brzozówka 1943 M-60 12 1:50:07
177 169 WITCZAK Mariusz Lusowo 1965 M-40 27 1:50:33
178 209 PIETRZAK Roman Wągrowiec 1963 M-40 28 1:50:45
179 121 ROMAS Czesław LKB Gorzów Wlkp. 1950 M-55 19 1:50:50
180 12 DZIKOWSKI Ryszard KS-WPD Murowana Goślina 1959 M-45 43 1:50:56
181 190 GÓRNA Krystyna Poznań 1954 K-50 3 1:51:00
182 74 KOZŁOWSKI Tadeusz HUTA Katowice 1935 M-70 4 1:51:26
183 159 ORZECHOWSKI Paweł NGB KRET Trzebnica 1965 M-40 29 1:51:34
184 110 KRAKOWIAK Jerzy LZS Trzebnica 1948 M-55 20 1:51:57
185 82 BODNAR Zygmunt Świebodzin 1936 M-65 11 1:52:40
186 41 KRUK Czesław WKB PIAST Wrocław 1936 M-70 5 1:52:58
187 78 STEPOWSKI Andrzej Pomorski Klub Weteranów LA 1935 M-70 6 1:53:08
188 151 BISKUPSKI Kazimierz Gniezno 1956 M-50 40 1:53:12
189 73 NOWAK Adam HUTA Katowice 1940 M-65 12 1:53:18
190 212 SZYMAŃSKA Edyta Poznań 1970 K-35 2 1:53:29
191 182 GAWENDA Tomasz Poznań 1970 M-35 16 1:54:18
192 76 WALENDZIAK Renata Pomorski Klub Weteranów LA 1950 K-55 2 1:54:26
193 186 JANUCHOWSKI Henryk Gniezno 1960 M-45 44 1:56:12
194 50 ORZECHOWSKA Danuta KBP PASJA Warszawa 1949 K-55 3 1:56:18
195 25 MIZURA Jerzy Olsztyn 1948 M-55 21 1:56:19
196 49 ORZECHOWSKI Mieczysław KBP PASJA Warszawa 1946 M-55 22 1:56:21
197 184 SOKOŁOWSKI Marek Poznań 1966 M-35 17 1:56:40
198 62 DYRDA Teresa HUTA Katowice 1949 K-55 4 1:57:20
199 216 LASOTA Irena Wałcz 1951 K-55 5 1:57:52
200 180 ROGALIŃSKI Feliks KB Kąty Wrocławskie 1949 M-55 23 1:57:59
201 154 TOMCZAK Stefan Wronczyn 1947 M-55 24 1:58:30
202 201 PRZYBYLAK Stanisław TKKF PIAST Poznań 1946 M-55 25 2:00:05
203 195 MELIŃSKA Teresa Meliński Minuth Poznań 1951 K-55 6 2:00:30
204 205 WOLNA Aleksandra Poznań 1956 K-50 4 2:01:01
205 171 STASINOWSKI Krzysztof Poznań 1953 M-50 41 2:01:02
206 109 HAZUBSKA Anna LZS Trzebnica 1969 K-35 3 2:04:11
207 67 TOMCZAK Wiesława WKB PIAST Wrocław 1961 K-45 3 2:04:37
208 198 CIARKOWSKI Jacek KB MANIAC Poznań 1952 M-50 42 2:12:53
209 23 POPOW Edward FLOTA Gdynia 1945 M-60 13 2:15:14
210 9 BROMBEREK Roman KB GEPARD Murowana Goślina 1959 M-45 45 2:16:37
211 70 TRYBEK Wanda TKKF SATURN Czeladź 1944 K-60 2 2:17:08
212 39 PAWIŃSKI Jan Otwock-Świder 1945 M-60 14 2:26:34
213 173 DAŁEK Jan Żychlin 1946 M-55 26 2:27:17
214 77 PARUSIŃSKI Marian Pomorski Klub Weteranów LA 1922 M-80 1 2:32:12
215 133 SIKORSKI Eugeniusz TKKF SOKÓŁ Koło 1934 M-70 7 2:32:13
216 92 PAŃCZAK Maria Koalicja Polska Poznań 1939 K-65 1 2:37:20
217 24 NIEDŹWIECKI Jan KB SZWADRON Warszawa 1926 M-80 2 2:48:37
218 81 BETCHER Bernard FLORIAN Chojnice 1952 M-50 43 2:48:38

 
Góra strony